Piaskowanie, lakierowanie proszkowe
Piaskowanie, lakierowanie proszkowe
Piaskowanie, lakierowanie proszkowe
Piaskowanie, lakierowanie proszkowe
Piaskowanie, lakierowanie proszkowe

Lakierowanie i malowanie proszkowe

Specjalnością naszej firmy jest lakierowanie proszkowe. Nowoczesny sprzęt, profesjonalne komory do wykonywania prac malarskich oraz najbardziej sprawdzone techniki pokrywania metali farbą proszkową dają najlepsze możliwe rezultaty – zapewniając doskonałe zabezpieczenie każdej powierzonej nam powierzchni przed korozją i nie tylko.

Malowanie proszkowe wykonujemy zarówno w naszych placówkach stacjonarnych – oddając do Państwa dyspozycji w pełni wyposażoną komorę lakierniczą o wymiarach 1900 x 1350 x 5600, zapewniającą sprawne i precyzyjne pokrycie farbą nawet dużych powierzchni. Wieloletnie doświadczenie w tym zakresie pozwala nam na efektywną renowację każdego powierzonego w nasze ręce elementu – np. ze stali węglowej, nierdzewnej, mosiądzu, miedzi, czy aluminium bądź stali ocynkowanej.

Nasza lakiernia pracuje w oparciu o wyśrubowane standardy jakościowe – tak, by każde powierzone nam zlecenie zostało wykonane z dużą dokładnością, w krótkim czasie oraz przy zachowaniu optymalnych kosztów. Z nami renowacja urządzeń, konstrukcji stalowych, czy pojazdów jest prosta i efektywna.

Jednocześnie, na każdym etapie prowadzonych prac troszczymy się o środowisko naturalne. Współpracując z nami, mają Państwo pewność, że sprostamy nawet najwyżej postawionym wymaganiom, zawsze dostosowując naszą ofertę do Waszych oczekiwań. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty w zakresie lakierowania i malowania proszkowego. Czekamy na kontakt telefoniczny lub mailowy! Nasi specjaliści z chęcią udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania.