Piaskowanie, lakierowanie proszkowe
Piaskowanie, lakierowanie proszkowe
Piaskowanie, lakierowanie proszkowe
Piaskowanie, lakierowanie proszkowe
Piaskowanie, lakierowanie proszkowe

Piaskowanie matalu i renowacja felg

Piaskowanie jest jedną z najbardziej efektywnych i bezpiecznych zarazem metod oczyszczania i obróbki powierzchni metalowych i nie tylko. Ślęzak oferuje kompleksowe usługi w zakresie strumieniowego oczyszczania oraz obróbki powierzchni metodą piaskowania w oparciu o najlepszej jakości urządzenia i sprawdzone przez lata metody pracy. Pracujemy zarówno w naszej placówce stacjonarnej, jak i w lokalizacji wyznaczonej przez Klienta, sprawnie realizując nawet duże zlecenia.

Dysponujemy dużymi komorami do mechanicznej obróbki i oczyszczania o wymiarach 6 000 x 6 000 oraz 6 000 x 12 000, co zapewnia nam możliwość piaskowania elementów wielkogabarytowych – na przykład samochodowych karoserii, konstrukcji stalowych, ogrodzeń, przyczep i wielu innych. Wykonujemy również piaskowanie i renowacja felg samochodowych, części samochodowych, ram rowerowych i wielu innych elementów, dostosowując ofertę do oczekiwań Klienta.

Piaskowanie metalu realizujemy z wykorzystaniem różnego rodzaju ścierniw – dopasowując je zarówno do wymagań technicznych Klienta, jak i do specyfiki materiału, który poddawany jest obróbce. Powierzając piaskowanie w nasze ręce, mają Państwo pewni, że sprostamy wszelkim oczekiwaniom, gwarantując realizację zlecenia zgodnie ze specyfikacją na przystępnych warunkach cenowych w ramach wspólnie ustalonego terminu.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszych usług. W pełni spersonalizowaną ofertę poprzedzoną konsultacjami technicznymi otrzymacie, kontaktując się z naszymi specjalistami.